Hakkımızda

Bileb Serinhisar Bi Leblebi’de Bana, 1982 Yılında leblebinin başkenti kabul edilen, ekonomisi ve ticareti kuruyemiş sektörüne bağlanmış, Denizli’nin güzide ilçelerinden Serinhisar’da kurulmuştur. Uzun yıllarca ilçenin can damarı olan Leblebiciler Çarşısı’nda üretim ve toptan satış faaliyetlerini sürdürdükten sonra hedeflenlenen operasyonel verimliliğe ulaşmasıyla perakende satışa da başlamıştır. Bileb Serinhisar’ın firma olarak hedefi öncelikle her bir müşterinin her lokmadaki memnuniyeti olmakla birlikte, bu memnuniyeti internet satışlarıyla Türkiye’nin her bir ucuna taşımaktır. 

Paketlemede özenle üretilmiş vakumlu paketler tercih eden Bileb Serinhisar, yeterli üretim hacmiyle, Türkiye’nin her noktasına kısa sürede taze kuruyemiş ulaştırma seviyesine nispeten yeni sayılabilecek markasıyla geldi. Gelecek hedefleri ise bu üretim titizliğini ve perakende satış mağazalarını her ile taşıyarak sektörün önde gelen markalarından biri olmaktır.

Hakkımızda

Bileb Serinhisar Bi Leblebi’de Bana, 1982 Yılında leblebinin başkenti kabul edilen, ekonomisi ve ticareti kuruyemiş sektörüne bağlanmış, Denizli’nin güzide ilçelerinden Serinhisar’da kurulmuştur.

Bize Ulaşın

Copyright © 2024 Bileb Serinhisar - Tüm Hakları Saklıdır.
payment.png
× WhatsApp İletişim